TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler           Broşür                    Yazdır

"TSH serisi - Elektrikli, Tel Dikiş Makineleri"

Distribütörü olduğumuz, konusunda dünyanın önde gelen üreticileri tarafından yüksek kalite ve en son teknolojiye sahip olarak imal edilen "TSH serisi Elektrikli, Tel Dikiş Makineleri" ve aksesuarlarına ait bilgiler aşağıda verilmektedir.

  

Teklif edilen makineler, teklif tablosunda gösterilenlere ilave olarak, başlıca, aşağıda belirtilen üstün ve avantajlı özelliklere sahiptir.

·     Sırt’dan düz veya omega; yandan düz tel dikiş yapabilirler.

·     Aynı anda düz ve omega (örneğin: Dört kafalı makinede 2 düz, 2 omega) tel dikiş yapılmasına imkan verirler.

·     Her kafaya 200 adete kadar dikiş teli yüklenerek, uzun süre kesintisiz çalışılabilmesine imkan verirler.

·     Ayak pedalı ile kumanda edilerek çalıştırılırlar.  

 

TSH seri. ELEKTRİKLİ TEL DİKİŞ MAKİNELERİ

MODEL

Çalıştırma

Kafa Sayısı

Düz Dikiş Kln.

Ω Dikiş Kln.

Tabla Ebad

Max.Forma Eni

TSH-M

Elektrikli

Tek kafa

2-3 mm

2-3 mm

380x200mm

270mm

TSH-B

Elektrikli

Çift kafa

2-3 mm

2-3 mm

500x200mm

270mm

TSH-D

Elektrikli

Dört kafa

2-3 mm

2-3 mm

500x200mm

270mm

 

 

Satışını yapmakta olduğumuz diğer makine, alet ve malzemeler hakkında www.teknograf.com.tr web sitemize girerek ön bilgi edinebilmeniz ve bazılarını firmamızda görebilmeniz, deneyebilmeniz  ve her türlü ilave bilgiyi Satış Yetkililerimizden alabilmeniz mümkündür.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

TEKNOGRAF LTD.  25 yıldan daha uzun süredir, konularında dünyanın önde gelen Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı Sonrasında kullanılan makine ve malzemelerin üreticisi firmaların temsilciliğini, distribütörlüğünü yapmakta ve sattığı  makinelerin teknik servis desteğini vermektedir. TEKNOGRAF tarafından satışı yapılan makinelerin montaj ve eğitimleri firmanın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır ve satılan cihazlar fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmaların ve TEKNOGRAF firmasının garantisine sahiptir.

 

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr