TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler            Broşür            Video         Yazdır                                                                                                                                                                          Teklif Talep Formu

 

Tek Yüz&Çift Yüz(perfektör),

720x1040mm. ebadı, Ofset Baskı Makineleri

                         

CLARITY Machinery firması, kitap, dergi vb. işlerin yüksek kalite ve verimlilik ile baskılarının yapılabilmesine imkan veren Perfektörlü Ofset Baskı Makineleri konusunda dünyanın en önde gelen üreticileri arasında bulunmaktadır. Firma tarafından imal edilmekte olan baskı makineleri kendi ülkesi dışında  Amerika ve Avrupa kıtalarındaki birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

CLARITY Machinery firması tarafından imal edilmekte olan ZMB104 serisi makineler ile 360x520mm. ebadından 720x1040mm. ebadına kadar, 0,04-0,60mm arası kalınlıklardaki kağıtlara çift (veya tek taraflı) baskı yapılabilmektedir. ZMB104 serisi makinelerin Tek(arkalı/önlü tek renk) ve Çift(arkalı/önlü çift renk) üniteli modelleri mevcuttur.

ZMB104 serisi Ofset Baskı Makineleri, başlıca, aşağıda belirtilen  önemli ve üstün özelliklere sahiptir.

·    Çok ince kağıtlara dahi yüksek süratle (max.12000 tbk/saat) problemsiz ve kaliteli baskıların yapılabilmesine imkan veren  blanket ve baskı kazanı (Üst baskı için metal/alt baskı için blanket baskı kazanları).

·    Baskı sırasında micrometrik ayarlanabilen,  Alt Baskı Kalıp silindiri.

·    Sorunsuz baskı yapılabilmesini sağlıyan, patentli, dört bağlantı çubuklu tabaka transfer sistemi.

·    Pnömatik hareketli kalıp/blanket/baskı kazanları, nemlendirme ve mürekkepleme tertibatları.

·   Kalıpların kolay takılabilmesini, sökülebilmesini ve çapraz ayarlanabilmesini sağlıyan Hızlı Kalıp Takma Sistemi. Elektrikli, Hassas,  Kalıp Germe Tertibatı, Özel, patentli, Blanket Germe Tertibatı.

·   Geniş zeminlere dahi doyurabilecek yoğun mürekkep akışı sağlıyan, gölgelemeyi önliyen geniş ve farklı çaplı kalıp mürekkeplem merdanelerden oluşan Güçlü Mürekkep Tertibatı.

·    Kademesiz ayarlanabilen, filtreleme tertibatlı, sirkülasyon pompalı Alkollü nemlendirme tertibatı.

·    Birçok işlemin otomatik gerçekleştirilebilmesini sağlıyan, gelişmiş PLC  Kumanda&Kontrol Sistemi.

·    Yüksek hassasiyetli Poza Tertibatı

·    Kağıdın/Kartonun akış hızını düşürerek, siperlere çarptığında geri zıplamasını ve böylece, ayarsız baskıyı önliyen  hava yastıklı transfer tablalı, Balık Sırtı Kağıt Besleme Sistemi.

·    Hava Üflemeli, Toz Püskürtmeli Toplama Tertibatı.

·    Otomatik, Merkezi Yağlama Tertibatı.

·    Kesintisiz baskı yapılabilmesini sağlıyan ön  yükleme ve boşaltma tertibatları

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr