TEKNOGRAF ............................................................Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiat .

Teknik Özellikler            Broşür            Video         Yazdır

Teklif Talep Formu

SOLNA 25. Ofset Baskı Makineleri

 

SOLNA Ofset Baskı Makineleri, SOLNA AB (İsveç) firması tarafından imalatına başlandığı 1946 yılından bugüne imal edilen 22.000 üzerindeki ünite ile dünyada en çok imal edilen ve satılan ofset baskı makineleri arasında yer almaktadır. SOLNA 25 Auto serisi Tabaka Ofset Baskı Makineleri, SOLNA/İsveç firmasının lisansı ve teknik desteği ile 1994 yılından bugüne, bütün kritik parçaları SOLNA(İsveç) den temin edilerek RPM Electronics firması tarafından üretilmektedir. RPM Electronics firması, Çin’de yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlar üreten ilk 500 firma arasında bulunmaktadır ve 1999 yılından bugüne ISO 9001 belgesine ve CE işaretine sahiptir. Firma tarafından imal edilmekte olan baskı makineleri Çin dışında Amerika ve Avrupa kıtalarındaki birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

SOLNA 25 Auto serisi makinelerde 210x250mm. ebadından 483x640mm. ebadına kadar, 0,04-0,60mm arası kalınlıklar-daki (yakl. 45gr/m2 ile 512 gr/m2 arasındaki) kağıt ve kartonlara baskı yapılabilmektedir. SOLNA 25  Auto serisinin Çift, Dört ve Beş Renkli modelleri mevcuttur.

SOLNA 25 Auto serisi Ofset Baskı Makineleri, başlıca, aşağıda belirtilen  önemli ve üstün özelliklere sahiptir.

· En ince kağıtlardan, en kalın kartonlara  ezilme, çizilme ve bükülme problemleri olmadan baskı yapılabilmesine imkan veren geniş çaplı, çizilme önleyici silindir gömleği takma tertibatlı, İskelet Konstrüksiyonlu Transfer Silindirleri ve Yaylı Makaslar.

· Kalıp ve Blanket kazanlarının özel alaşımlı çelikden imal edilmiş kenar yatakları birbirlerine temas halinde iken dönmesi sonucu, vibrasyonu tamamen önliyen ve böylece, Çok Keskin Tram Noktası Basılabilmesini Sağlıyan Yapısal Özellik.

· Kalıp kazanına kalıpların hassas ayarlı takılabilmesini sağlıyan "Pin Register" tertibatı ve Kalıp/Montaj Delme Aleti.

· Kalıpların kolay takılabilmesini, sökülebilmesini ve çapraz ayarlanabilmesini sağlıyan Hızlı Kalıp Takma Sistemi.

· En geniş zeminlere dahi doyurabilecek yoğun mürekkep akışı sağlıyan, gölgelemeyi önliyen 3 adet geniş ve farklı çaplı kalıp mürekkeplem merdanesi ile birlikte toplam 20 merdaneden oluşan çok Güçlü Mürekkep Tertibatı.

· Çapak problemini önliyen, Rilsan kaplı 4 adet Çapak Toplama Merdanesi.

· Kademesiz ayarlanabilen, filtreleme tertibatlı, sirkülasyon pompalı nemlendirme tertibatı ve opsiyonel, alkollu/ alkolsüz nemlendirme solüsyonları ile çalışılabilmesine imkan veren, çıplak lastik merdaneli KOMPAC Nemlendirme Sistemi.

· Birçok işlemin otomatik gerçekleştirilebilmesini sağlıyan, gelişmiş PLC  Kumanda&Kontrol Sistemi.

· Yüksek hassasiyetli, Çift taraflı, Çekme Poza Tertibatı

· Micrometrik çevresel(ileri-geri) ve yatay(sağa-sola) Register(ayar) Sistemi

· Kağıdın/Kartonun akış hızını %30 düşürerek, siperlere çarptığında geri zıplamasını ve böylece, ayarsız baskıyı önliyen 4'lü yavaşlatma bantlı, hava yastıklı transfer tablalı, Balık Sırtı Kağıt Besleme Sistemi.

· Decurler (bükülmeyi düzeltme) sistemli ve Hava Üflemeli, Toz Püskürtmeli Toplama Tertibatı.

· Otomatik, Merkezi Yağlama Tertibatı.

· Ön Yükleme Tertibatı, Baskı Tetkik Masası.

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr