TEKNOGRAF
TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler                                

 

SERİGRAFİ, VARAK BASKI ve ŞEKİLLİ ETİKET KESİM MAKİNELERİ

Yetkili Distribütörü ve Teknik Servis Sağlayıcısı olduğumuz, konusunda önde gelen üreticilerden SAM firması tarafından imal edilen makinelere ait bilgiler aşağıda ve yukarı sol köşedeki Teknik Özellikler'e çift tıklıyarak ulaşabileceğiniz ekde verilmektedir.

  • S250S & S330S mod.Tahta Bıçaklı makineler ile, tek geçişde, daha önce baskısı yapılmış Rulo Etiketlerin üzerine hassas ayarlı olarak UV Kurutmalı Serigraf Baskı, Varak Baskı ve Film Laminasyon, Şekilli Kesim, Dilme ve Tabaka Kesim (In-Mold vd.),

  • EVO250 & EVO 330 mod. Yarı-Rotatif makineler ile, tek geçişde, daha önce baskısı yapılmış Rulo Etiketlerin üzerine hassas ayarlı olarak Rotatif Varak Baskı ile Şekilli Kesim, Dilme ve Tabaka Kesim (In-Mold vd.), işlemleri yapılabilir.

Makinelerin videolarının aşağıdaki bağlantılardan seyredilmesi mümkündür.

S250S & S330S:  http://youtu.be/KYszTO1e3Zg

EVO250 & EVO330: http://youtu.be/dWCes6RGnPg  

 

Satışını yapmakta olduğumuz makineler firmamızın garantisine sahiptir ve makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi tarafından sağlanır.

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

İkitelli OSB, Demirciler Sitesi, E1 Blok, No.355B, Başakşehir, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651     FAKS: (0212) 612 1362

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr