TEKNOGRAF
TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler                                

 

RB-320 KULE TİPİ FLEXO ETİKET BASKI MAKİNELERİ

Yetkili Distribütörü ve Teknik Servis Sağlayıcısı olduğumuz, konusunda önde gelen üreticilerden WME firması tarafından imal edilen makinelere ait bilgiler aşağıda ve yukarı sol köşedeki Teknik Özellikler'e çift tıklıyarak ulaşabileceğiniz ekde verilmektedir.

RB-320 serisi Kule Tipi Flexo Etiket Baskı Makineleri, başlıca, aşağıda belirtilen üstün ve avantajlı özelliklere sahiptir.

  • Max. 320mm enine kadar bobin kağıt ve filmlere, 178-340mm. arasında ayarlanabilen uzunluklarda, kademesiz olarak 15-60m/dk. arasında ayarlanabilen süratlerde yüksek kaliteli flexo baskı yapabilirler.

  • İsteğe bağlı olarak 2 ile 6 arası sayıda üniteli olarak temin edilebilirler. Makineler standart olarak, her bir ünite için IR kurutma, rotatif kalıpla kesim (manyetik silindir hariç), turn-bar ve bobine geri sarma ile atık sarma tertibatları ile donatılmıştır.

  • Bobin besleme ve sarma tertibatları manyetik frenli tansiyon kontrol sistemine sahiptir.

  • Baskı üniteleri 360° ye kadar oturtma ayarı yapılabilmesine imkan verir ve uzun ömürlü, hassas, isteğe göre 200 ile 1000 dpi arası nokta sıklığına sahip seramik anilox mürekkep merdaneleri ile donatılmışlardır.

  • Talep halinde Web Guide, Korona, Delam/Relam, CCD Kamera ile izleme, Soğuk Varak Baskı, 2 adede kadar Rotatif Kesim (yapışkanlı kağıt sırtını yarma ve tabaka kesim için) tertibatları ile Tabaka Toplama Konveyörü ve son baskı ünitesi sonrasına UV Kurutma tertibatı makinelere ilave edilebilir.

Makinenin videolarının aşağıdaki bağlantılardan seyredilebilmesi mümkündür.

RB-320 Video 1:  http://youtu.be/7N2yZQUpgZI       

RB-320 Video 2 : http://youtu.be/qJrqpU7UKRg

Satışını yapmakta olduğumuz makineler firmamızın garantisine sahiptir ve makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır.

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

İkitelli OSB, Demirciler Sitesi, E1 Blok, No.355B, Başakşehir, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651     FAKS: (0212) 612 1362

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr