TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler            Broşür              Video           Yazdır

Teklif Talep Formu

Ofset Baskı Mürekkepleri & Vernikler

Satışını yapmakta olduğumuz, aşağıda cinsleri yazılı mürekkepler, dünyadaki en büyük 4 mürekkep üreticisinden birisi olan ve 1896 yılından bugüne üretim yapan TOYO INK- Japonya firmasının ortaklığı veya lisansı ile üretim yapan firmalar tarafından imal  edilmektedir.

Firmamız TNS ve THP serisi mürekkepler ile diğer mürekkeplerin bazılarının ithalatını Tianjin’deki fabrikasında,  en son teknolojileri kullanarak  üretim yapan ve ülkesinin en büyük mürekkep üreticisi olan TJ-TOYO INK Co.Ltd. firmasından yapmaktadır.

İthalini ve satışını yapmakta olduğumuz Ofset Baskı Mürekkepleri ve Vernikler aşağıda belirtilen üstün özelliklere sahiptirler.

v Canlı renklerin ve zemin baskılarının asgari mürekkep sarfiyatı ile elde edilebilmesini sağlıyan yoğun miktarda pigment ihtiva ederler.

v TNS ve THP serisi mürekkepler keskin koku veren aromatik hidrokarbon-lar ile kurşun, kadmiyum vb. zehirleyici metaller içermezler. Bu nedenle çevreye zarar vermezler ve Gıda, Kozmetik, İlaç vb. ürünlerin karton ambalajlarının ve Broşür, Bülten, Dergi, Katalog, Davetiye vb. işlerin baskılarına son derece uygundurlar.

v Tek  veya  çok  renkli, normal  veya alkollü nemlendirme sistemli, düşük veya yüksek süratli, her tip  ofset baskı makinelerinde, 1nci hamur, parlak veya mat(deneme yapılması tavsiye edilir) kuşe kağıt ve kartonlara yapılacak baskılarda kullanılabilirler.

· TNS serisi Trikromi Mürekkepler. Yüksek pigment konsantrasyonları sayesinde, asgari miktarda sarfiyat ile, çok canlı ve parlak renklerde baskı yapılabilmesine imkan

veririler. Asgari 48 saat baskı makinesinin mürekkep haznesinde kurumadan kalabilirler. Buna mukabil, baskı sırasında kağıda çok kısa sürede yerleştikleri için arkaya verme problemi yaratmazlar ve kağıdın arka yüzüne beklemeden baskı yapılabilmesine imkan verirler ve çabuk kururlar.

· KLN serisi Trikromi Mürekkepler. Asgari 48 saat baskı makinesinin mürekkep haznesinde kurumadan kalabilirler. Buna mukabil, baskı sırasında kağıda çok kısa sürede yerleştikleri için arkaya verme problemi yaratmazlar ve kağıdın arka yüzüne beklemeden baskı yapılabilmesine imkan verirler ve çabuk kururlar.

· PANTONE (THP&FLTP) serisi Mürekkepler. PANTONE sertifikalı olarak  Pantone  standartlarına  uygun  imal  edilmişlerdir. PANTONE ana renklerinde  veya  PANTONE  formüllerine  göre  karıştırılarak  çok  sayıda   farklı renklerde baskı yapılabilmesine imkan verirler.

· PANTONE (THP&FLTP) serisi Mürekkepler. PANTONE sertifikalı olarak  Pantone  standartlarına  uygun  imal  edilmişlerdir. PANTONE ana renklerinde  veya  PANTONE  formüllerine  göre  karıştırılarak  çok  sayıda   farklı renklerde baskı yapılabilmesine imkan verirler.

· Transparan Mürekkep. Mürekkebin transparanlığını bozmadan renginin açılabilmesini ve PANTONE formüllerine göre karışım renklerin elde edilebilmesini sağlar.

· Yarı-Opak Beyaz Mürekkep. Transparanlığın önemli olmadığı hallerde, çok az miktarda kullanılarak mürekkebin renginin kolaylıkla açılabilmesini sağlar.

· Siyah, Kitap Baskı (Bookprint Black) Mürekkebi. Kitap, dergi vb. işlerin kaliteli baskılarının ekonomik bir şekilde yapılabilmesini sağlar.

· Opak, İnci/Sedef Beyazı Mürekkep. Tek başına veya muhtelif renk mürekkepler ile karıştırılarak kullanılabilir ve inci/sedef parlaklığında zemin baskılarının yapılabilmesini sağlar.

· Altın ve Gümüş Yaldız Mürekkepler. Çok parlak ve gözalıcı etkiye sahip metalik zemin baskılarının yapılabilmesine imkan verirler. Tek başlarına veya muhtelif renk mürekkepler ile karıştırılarak kullanılabilirler.

· Parlak ve Mat Vernikler. Tek ve çok renkli ofset baskı makinelerinde kuru üzeri ıslak ve ıslak üzeri ıslak, spot veya komple zemin vernik baskılarında kullanılabilirler. Basılan mürekkebin sürtünmeye dayanıklı olmasını, parlak veya mat görünüm kazanmasını sağlarlar.

 

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr