TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler            Broşür              Video           Yazdır

Teklif Talep Formu

MÜREKKEP MERDANE & BLANKET TEMİZLEYİCİ ve ONARICILAR

Firmamız tarafından satışı yapılan “Pozitif ve Negatif Hassaslaştırılmış Ofset Baskı Kalıpları ve Proses Kimyevileri” konusunda dünyanın en önde gelen imalatçılarından olan ve Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz TechNova firmasından   ithal edilmektedir.

TechNova Firması, “Ofset Baskı Kalıpları, Ofset Kalıp Hazırlamada ve Baskıda Kullanılan Kimyeviler, Inkjet/Laser/Teknik Çizim Filmleri” imalatı konularında Amerika, Avrupa & Japonya dışında   dünyanın en büyük imalatçısıdır. TechNova’nın ürünleri dünyanın 50’den fazla ülkesinde yurtdışı ofisleri global distribütörleri vasıtasıyla satılmaktadır.

 

Satışını yapmakta olduğumuz, TechNova tarafından imal edilen kimyevilerin cins ve özellikleri aşağıda verilmektedir.

·   NovaWash-E. Su ile karışabildiğinden, merdane ve blanket üzerinde biriken kağıt tozları, zamk vb. suda eriyebilen kirlerinde temizlenebilmesini sağlar. Lastik yüzeye zarar vermeden ve yağlı tabaka bırakmadan temizler. Uzun süreli temas etmedikçe kalıba zarar vermez. Çok ekonomikdir. 5Lt.&25Lt.lik bidon ve 200Lt.lik varillerde temin edilebilir.         

     Ürün kod’u: TTTCH 320 204x    

·  UltraWash. Su ile karışabildiğinden, merdane ve blanket üzerinde biriken kağıt tozları, zamk vb. suda eriyebilen kirle-rinde temizlenebilmesini sağlar. Lastik yüzeye zarar vermeden derinlemesine temizler ve yağlı tabaka bırakmaz. Çok çabuk kurur. Kısa sürelerde kalıba zarar vermez. 5Lt.&25Lt.lik bidon ve 200Lt.lik varillerde temin edilebilir.         

     Ürün kod’u: TTTCH 370 201x    

·  Auto Wash. Baskı makinelerinin Otomatik Blanket Temizleme tertibatlarında kullanılmak için özel olarak imal edilmiştir. Su ile karışabilir. Standart ve UV mürekkepler ile kullanılabilir. 5Lt. lik bidonlarda temin edilebilir.  

     Ürün kod’u: TTTCH 370 211x   

·   NovaWash-K. Normal gazyağına 1:20 oranında katılması halinde, gazyağının temizlik gücünü %50 oranında arttırır ve su ile karışabilmesini ve böylece, merdane ve blanket üzerinde biriken kağıt tozları, zamk vb. suda eriyebilen kirlerinde temizlenebilmesini sağlar. 1Lt.lik tenekelerde temin edilebilir.                                      

     Ürün kod’u: TTTCH 320 205x

·   HMK Wash. FOGRA ve baskı makinesi imalatçılarınca(Heidelberg, KBA, MAN-Roland, vd.) onaylı, koku seviyesi çok düşük, su ile karışabilir Konsantre Temizleyici. Manuel olarak ve otomatik temizleme sistemli makinelerde kullanılabilir. Merdane, blanket ve metal yüzeylerin temizliğinde kullanılabilir. Düşük buharlaşma özelliği ve aromatic hydrocarbon ’ları ihtiva etmediği için deriye, göze ve insan sağlığına zarar vermez ve 64˚C üzerindeki yanma derecesi nedeniyle yangına sebep olma riski son derece düşüktür. 5Lt.&25Lt.lik bidon ve 200Lt.lik varillerde temin edilebilir.          

     Ürün kod’u: TTTCH 370 212x    

·  Tonic-FR. Emsalsiz özelliklere sahip, bitkisel esaslı, VOC free, çevre dostu, Yüksek Tesirli Temizleyici. Normal solventlere kıyasla onda bir nispetinde kullanılması yeterli olduğu için, son derece ekonomikdir. Olduğu gibi veya 1:1 sulandırılarak kullanılması önerilir. Mürekkep ve bezli su merdanelerinin, blanket ve metal yüzeylerin temizliğinde kullanılabilir. Merdane ve blanketlerin lastik yüzeylerini canlandırarak orjinal şekline döndürülebilmesini sağlar. Korozyona sebep olmaz. İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermez ve 100˚C üzerindeki yanma derecesi nedeniyle yangına sebep olma riski son derece düşüktür. 1Lt. ve 5Lt.lik bidonlarda temin edilebilir.                              

     Ürün kod’u: TTTCH 320 209x

·  HydroPaste. Merdaneyi temizliyerek bakımını sağlıyan ve parlaklığını gidererek mürekkep almasını sağlıyan, çift etkili Merdane Temizleme Pastası. 500gr. ambalajlarda temin edilebilir.                                     

     Ürün kod’u: TTTCH 370 561x

·  Swell / Blanket Saver. Blanket üzerindeki çukurların düzeltilebilmesini sağlıyan Blanket Tamir Sıvısı. 250gr.lık ambalaj-larda temin edilebilir.                                  

     Ürün kod’u: TTTCH 320 50xx

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr