TEKNOGRAF
TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler                                

 

C350. RULO ETİKET, ŞEKİLLİ LASER KESİM MAKİNESİ

 

Yetkili Distribütörü ve Teknik Servis Sağlayıcısı olduğumuz, konusunda önde gelen, tecrübeli üreticilerden GH LASER tarafından imal edilen "C350 mod., Rulo Etiket, Şekilli Laser Kesim & Sonlandırma Makinesi" ne ve aksesuarlarına ait bilgiler aşağıda ve yukarı sol köşedeki Teknik Özellikler'e çift tıklıyarak ulaşabileceğiniz ekde verilmektedir.

 

C350 mod makine ile Kağıt, Karton, PET, PVC, PP ve laser kesime uygun filmlerden imal edilmiş, kendinden yapışkanlı veya yapışkansız rulo etiket malzemesinin Tam Kesim, Yarım Kesim (kiss cut), Oyma, Perforaj ile Damga ve Numara delme işlemlerini süratle, kolaylıkla ve yüksek kaliteli olarak yapabilmek mümkündür.

Makinelere ait videolar aşağıdaki bağlantılardan seyredilebilir.

C350 Yüksek Süratli Laser Etiket Kesim -  https://youtu.be/IQLusYQmO4E

C350 Flexo Baskı ve Yüksek Süratli Laser Etiket Kesim - https://youtu.be/QJ1guXiAYXs

 

Satışını yapmakta olduğumuz makineler firmamızın garantisine sahiptir ve makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır.

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İkitelli OSB, Demirciler Sitesi, E1 Blok, No.355B, Başakşehir, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651     FAKS: (0212) 612 1362

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr