TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler            Broşür                Yazdır

İPLİK DİKİŞ (Kitap/Forma Dikme) MAKİNELERİ

Distribütörü olduğumuz, konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden LBM firması tarafından  yüksek kalite ve en son teknoloji ile imal edilen "İplik Dikiş (Kitap&Forma Dikme) Makineleri" ve aksesuarlarına ait bilgiler aşağıda verilmektedir.

               

Aşağıdaki bağlantılardan makinelerin videolarını seyredebilmeniz,

XT-460B http://youtu.be/Li3VuSFXK74    XT 720 http://youtu.be/H6COCdcVKL4

XB-440    http://youtu.be/z9HX3nfhFuk   XB460D http://youtu.be/cXhts7m6E4s

 

Makinelerin teknik özelliklerine .Teknik Özellik butonundan ulaşabilmeniz mümkündür.

 

Satışını yapmakta olduğumuz makineler fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmanın ve firmamızın garantisine sahiptirler. Makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır.

________________________________________________________________________________________________________________________________

TEKNOGRAF LTD.  25 yıldan daha uzun süredir, konularında dünyanın önde gelen Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı Sonrasında kullanılan makine ve malzemelerin üreticisi firmaların temsilciliğini, distribütörlüğünü yapmakta ve sattığı  makinelerin teknik servis desteğini vermektedir. TEKNOGRAF tarafından satışı yapılan makinelerin montaj ve eğitimleri firmanın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır ve satılan cihazlar fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmaların ve TEKNOGRAF firmasının garantisine sahiptir.

 

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr