TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler            Maliyet Tablosu        

 ILUMINA HWC

YÜKSEK KALİTELİ, YÜKSEK KAPASİTELİ, EKONOMİK, RENKLİ,

Broşür, Katalog, Kartvizit, Mektup/Torba Zarf, Masa Takvimi,

Lokanta Menüsü, Karton Kutu, Kartela, Kendinden Yapışkanlı Etiket,

Magnet, Kendinden Kopyalı Makbuz/Fatura, Şeffaf/Opak Folye

DİJİTAL BASKI MAKİNESİ

Distribütörü ve Teknik Servis Sağlayıcısı olduğumuz XANTE/USA firmasının yüksek kalite ve standartlarda, en son teknolojiye sahip olarak imal edilmekte olan makineye ait bilgilere Teknik Özellikler bağlantısından, videolarına aşağıdaki bağlantılardan ve firmanın web sitesine www.xante.com bağlantısından ulaşabilmeniz mümkündür.      

 

 

Makine’nin videolarının aşağıdaki bağlantılardan seyredilmesi mümkündür.

ILUMINA HWC: http://youtu.be/Mp4v3Mup9S4

ILUMINA HWC+SF (Yüksek Kapasiteli & Çok Maksatlı Besleme Tertibatı: http://youtu.be/Lid-5rCrqHM

ILUMINA LED Pozlandırma Sisteminin Avantajları: http://youtu.be/pKQ5VRPcAEI

iQuoue Yazılımının özellikleri - http://www.xante.com/support/iqueue-feature-tour/

 

ILUMINA HWC modeli Dijital Baskı Makinesi, 

·         500 gm2 gramaja (yakl. 500 micron kalınlığına) kadar olan kağıt ve kartonlara, 330x1320mm ebadına kadar,

yüksek süratle (A4 ebadında, dakikada 50 adt.) baskı yapılabilmesini sağlıyan üstün özelliklere,

·       Renkli ve S&B baskıların, HD Color yazılım uygulaması ile 16 gri seviyesinde, 2400dpi (1200x1200dpi fiziksel) rezolüsyon ve Otomatik Renk Dengelemesiyle; transfer kayışı üzerine CMYK tonerler aktarıldıktan sonra tek defada kağıda basılmasını sağlıyan sistemi ile, ayarsızlık, gölgeleme, çapaklanma problemleri olmadan, dijital baskı makinelerinden sağlanabilecek en yüksek kalitede, ofset baskıdaki gibi Tramlı baskıların yapılabilmesini sağlıyan teknik özelliklere sahip bulunmakta,

·       Makine ile birlikte ücretsiz olarak verilen, iQuoue(Ayku) Workflow yazılımı, Tram Cins ve Sıklıklarının, Baskının Koyuluk/Açıklığının, CMYK Renk Dengesinin, Kontrastın ayarlanabilmesine, Pantone Renk Eşleştirmesi yapılabilmesine, Barcod & Değişken Data basılabilmesine ve Baskı Maliyetinin Hesaplanabilmesine imkan vermektedir. 

ILUMINA HWC,  hareketli parçası olmadığı için tamir gerektirmiyan, çok uzun ömürlü (*), sabit çubuklar üzerine yerleştirilmiş LED diodlar ile pozlandırma sistemine sahip bulunmaktadır.

(*) Aylık, ortalama, 300.000 adet baskı yapıldığında, en az 5 yıl.

ILUMINA HWC ‘de kullanılan yüksek kapasiteli orjinal tüketim malzemelerini (toner, drum, transfer belt, fuser) çok uygun fiyatlar ile temin edebilmek ve böylece, broşür, kitapçık, antetli kağıt, kartvizit, davetiye, zarf vb. az görüntü alanı kaplıyan baskı işlerini Klik Kopy (kopya başına ücretlendirme) sistemine kıyasla çok daha uygun maliyetler ile, aylık asgari baskı miktarı için kontrat imzalamadan yapabilmek mümkün bulunmaktadır.

Satışını yapmakta olduğumuz makineler fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmanın ve firmamızın garantisine sahiptirler.. Makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi ve ihtiyaç halinde imalatçı firmanın teknisyenleri tarafından sağlanmaktadır.

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr