TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler           Broşür                    Yazdır

GLX serisi - Elektrikli Tel Dikiş Makineleri

Distribütörü olduğumuz, konusunda dünyanın önde gelen üreticileri tarafından en yüksek kalite ve özelliklere sahip olarak imal edilen "GLX serisi Elektrikli Tel Dikiş Makinelerine" ait bilgiler aşağıda verilmektedir.

  

·         GLX serisi makinelerin 2 ve 4 kafalı modelleri mevcuttur.

·         Dört kafalı 4T modelinde 2 kafanın düz, diğer iki kafanın omega (Ω) dikiş yapabilmesi ve böylece, kafalarda parça değişikliği yapılmasına gerek kalmadan, istendiğinde düz veya  omega (Ω) veya aynı anda düz ve omega (Ω) tel dikiş yapılması sağlanabilir.

·         Güçlü yapıya sahip dikiş kafaları ve yüksek motor gücü ile 25mm. kalınlığa kadar  düz (kapalı uçlu); 40mm. kalınlığa kadar düz(açık uçlu) tel dikiş yapabilirler.

·         Kullanılacak tel ebadına bağlı olarak, 4mm. kalınlığa kadar omega (Ω) dikiş yapabilirler.

·         Çalışma Tablası yandan veya sırt’dan tel dikiş yapılabilmesini sağlıyacak şekilde ayarlanabilir.

·         Çalışma tablasında ayarlanabilir yan ve arka pozalar vardır.

·         Sırt’dan veya yandan çift veya dört’lü tel dikiş yapılmasını gerektiren büyük ebad ve/veya kalın dergi, kitap, broşür vb. işlerin, tel dikiş işlemini 2 veya 4 defada yapabilen tek kafalı tel dikiş makinelerine kıyasla çok daha kısa sürede ve süratle elde edilebilmesini sağlarlar.

·         Dikiş kafaları kafaları arasındaki mesafe ihtiyaca göre kolaylıkla ayarlanabilir.

·         Her bir dikiş kafasına 400 adet’e kadar dikiş teli yüklenebilir.

·         İşlem sayısını, zımba telinin bitmek üzere olduğunu vd. fonksiyonları gösteren, LCD ekranlı bilgi işlemciye sahiptirler.

           

  GLX seri ELEKTRİKLİ TEL DİKİŞ MAKİNELERİ

MODEL

Kafa Sayısı / Mesafe Ayarı

Düz Dikiş
Kalınlığı

Max. Ω
Dikiş Kalın

Sırtdan Dikiş
Max.Cilt Eni

Tabla
 Ebadı

GLX-2T

2 / 55-215mm

25 mm

4 mm

270mm

500x240mm

GLX-4T

2 / 55-320mm

25 mm

4 mm

270mm

750x280mm

 

Satışını yapmakta olduğumuz diğer makine, alet ve malzemeler hakkında www.teknograf.com.tr web sitemize girerek ön bilgi edinebilmeniz ve bazılarını firmamızda görebilmeniz, deneyebilmeniz  ve her türlü ilave bilgiyi Satış Yetkililerimizden alabilmeniz mümkündür.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

TEKNOGRAF LTD.  25 yıldan daha uzun süredir, konularında dünyanın önde gelen Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı Sonrasında kullanılan makine ve malzemelerin üreticisi firmaların temsilciliğini, distribütörlüğünü yapmakta ve sattığı  makinelerin teknik servis desteğini vermektedir. TEKNOGRAF tarafından satışı yapılan makinelerin montaj ve eğitimleri firmanın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır ve satılan cihazlar fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmaların ve TEKNOGRAF firmasının garantisine sahiptir.

 

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr