TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler (FLK-1020 A/B)     -   Teknik Özellikler (ASM-1020 A/B)

«FLK-1020 A/B» OTOMATİK BESLEMELİ, SOĞUK ZAMK LAMİNASYON

«ASM-1020 A/B» OTOMATİK, TABAKA AYIRMA   MAKİNELERİ

 

Distribütörü ve Teknik Servis Sağlayıcısı olduğumuz SPM firması  tarafından, yüksek kalite ve standartlarda, en son teknolojiye sahip olarak imal edilmekte olan makinelere ait bilgilere Teknik Özellikler bağlantısından, videosuna aşağıdaki bağlantıdan  ulaşabilmeniz mümkündür.

 

 

Video Bağlantıları

FLK. Film Laminasyon&Tabaka Kesim/Koparma Mkn: http://youtu.be/uRljr3NfQTY

ASM. Tabaka Ayırma Mkn: http://www.youtube.com/watch?v=5ulD9DyTvjk

 

FLK serisi Soğuk Zamk Film Laminasyon makineleri aşağıda belirtilen teknik özelliklere sahiptir.

1. Tabaka Besleme Tertibatı:

İnce ve kalın, muhtelif cins kağıt/kartonlar ile problemsiz çalışılabilmesini sağlıyan, vakum parmaklar ile arkadan ayırma ve öne itmeli, balık sırtı besleme sistemlidir.

Vakumlu konveyör kayış ve baskı tekerlekli ilerletme sistemi, tabakaların düzgün ve hatasız şekilde ilerletilebilmesini; ön ve yan poza tertibatları, tabakaların hassas ayarlı bir şekilde beslenmesini ve böylece film ile kağıdın birbirlerine hassas ayarlı olarak yapıştırılabilmesini sağlar.

Elektronik algılama tertibatı, kağıt beslemesi aksadığında, zamk beslemesini durdurarak, laminasyon merdanesine zamk bulaşmasını önler. Kesintisiz çalışma sağlıyan Ön Yükleme Tertibatı vardır.

2. Soğuk Zamk Sürme Tertibatı :

Soğuk zamk sürme işlemi, zamkın çok düzgün bir şekilde, gereken miktarda sürülebilmesini sağlıyan özel yüzey yapısına sahip merdaneler ve ayar tertibatı ile gerçekleştirilir.

3) Laminasyon Tertibatı:

Laminasyon silindiri ile merdanesi arasında yüksek basınç elde edilebilmesini ve kaliteli laminasyon yapılabilmesini sağlıyan hidrolik basınç sistemlidir. Laminasyon merdanesi, yüksek kaliteli, uzun ömürlü, ithal kauçuk ile kaplanmıştır. 1020B modelinde, termal film (*) kullanıldığında  laminasyon silindirinin ısıtılması, stabil ve homojen sıcaklık sağlıyan, yağlı sistem ile sağlanır.

4) Film Besleme Tertibatı:

Rulo film göbeğinin kolaylıkla ve güçlü bir şekilde bağlanabilmesini sağlıyan, hava basıncı ile sıkıştırmalı şaft tertibatlıdır. Laminasyon filminin istenen genişliğe getirilebilmesini sağlıyan Film Traşlama ve tabaka kesim işleminin yapılabilmesini sağlıyan Perforaj Tertibatları vardır.

5. Bobine Sarma Tertibatı:

Rulo göbeğinin kolaylıkla ve güçlü bir şekilde bağlanabilmesini sağlıyan, hava basıncı ile sıkıştırmalı şaft tertibatına ve düzgün ve sıkı sarılma sağlıyan, gerginlik kontrollu, güçlü motora sahiptir.

6. Otomatik Kontrol&Kumanda Sistemi:

Dokunmatik ekranlı, PLC kumanda ve servo motorlu hareket sistemi, tabakaların bindirme aralığının hassas bir şekilde ayarlanabilmesini ve makinenin fonksiyonlarının kolaylıkla ve otomatik olarak kontrolunu sağlar.

7. Aksesuarlar:

Toz Temizleme tertibatı, soğuk zamk kullanıldığında, yüksek kaliteli film kaplama yapılabilmesini;

Pencereli Laminasyon tertibatı, içine konulacak ürünlerin görünebilmesini sağlıyan pencereli karton kutuların üretiminde kullanılabilecek laminasyonların yapılabilmesini sağlar.

 

ASM-1020 A/B modeli Tabaka Ayırma Makineleri ile, FLK-1020A modeli Soğuk Zamk Laminasyon ve

FLK-1020B Soğuk Zamk/Termal Film Laminasyon Makinelerinde bobine sarılan laminasyonları kolaylıkla

ve süratle tabakalara ayırabilmek mümkün olmaktadır.

 

Satışını yapmakta olduğumuz makineler fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmanın ve firmamızın garantisine sahiptirler. Makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi ve ihtiyaç halinde imalatçı firmanın teknisyenleri tarafından sağlanmaktadır.

 ________________________________________________________________________________________________________________________________

TEKNOGRAF LTD.  25 yıldan daha uzun süredir, konularında dünyanın önde gelen Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı Sonrasında kullanılan makine ve malzemelerin üreticisi firmaların temsilciliğini, distribütörlüğünü yapmakta ve sattığı  makinelerin teknik servis desteğini vermektedir. TEKNOGRAF tarafından satışı yapılan makinelerin montaj ve eğitimleri firmanın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır ve satılan cihazlar fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmaların ve TEKNOGRAF firmasının garantisine sahiptir.

 

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr