TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler                    

« FLC&FLF 560/740 » OTOMATİK BESLEMELİ 

TERMAL FİLM (selofan) LAMİNASYON MAKİNELERİ

Distribütörü ve Teknik Servis Sağlayıcısı olduğumuz SPM firması  tarafından, yüksek kalite ve standartlarda, en son teknolojiye sahip olarak imal edilmekte olan makinelere ait bilgilere Teknik Özellikler bağlantısından, videosuna aşağıdaki bağlantıdan  ulaşabilmeniz mümkündür.

 

Video Bağlantısı

http://youtu.be/R-iWi7RXNZc

 

FLC&FLF-560/740 serisi makineler, otomatik besleme, ayarlanabilir tabaka kenarını bindirme, içe kıvrılmayı düzeltme ve tabakaya ayırma özellikleri ve çok az yer kaplıyan yapıları ile film (selofan) laminasyon işlerinin kolaylıkla, süratle ve yüksek kaliteli olarak yapılabilmesine imkan verir.

 

1. Yağsız vakum pompalı tabaka besleme tertibatı ince ve kalın, farklı cinslerdeki kağıt/kartonlar ile problemsiz çalışılabilmesini sağlar.
2. Tabaka besleme tertibatı, kağıt alınmadığında veya çarpık alındığında makinenin otomatik olarak durmasını sağlıyan algılama sistemlerine sahiptir.
3. Dokunmatik ekranlı kumanda sistemi, kağıt ebadı, bindirme eni, çalışma hızı, ısı değeri vd. bilgi girişlerinin kolaylıkla yapılabilmesini, ayarlanabilmesini ve çalışmanın aşamalarının takip edilebilmesini sağlar.
4. Tabakaya ayırma sonrasında, filmin kenarlardan dışarı sarklamasını önliyen, tabaka kenarını bindirme işlemi servo motor ile hassas bir şekilde gerçekleştirilir.
5. Gücü ayarlalanabilen pnömatik veya hidrolik laminasyon merdanesi basınç sistemi, her kalınlık ve cins kağıt/kartonlara yüksek kaliteli laminasyon yapılabilmesini sağlar.
6. Laminasyon filminin kenarlardan taşmamasını sağlıyacak ene traşlanabilmesini sağlıyan Traşlama ve tabakaya otomatik ayırmanın yapılabilmesini sağlıyan Perforaj tertibatları mevcuttur.
7. Hava basıncı ile genişlemeli rulo film yükleme şaftı, rulo’nun istenen pozisyona güçlü bir şekilde ve kolaylıkla sabitlenebilmesini sağlar.
8.  Kıvrılmayı düzeltme tertibatı, düşük gramajlı kağıt/kartonlara tek taraflı laminasyon yapıldığında, tabakaların içe kıvrılmadan, düz elde edilebilmesini sağlar.
9. Yüksek güçlü, pnömatik ayırma tertibatı, tabakaya ayırma işleminin problemsiz yapılabilmesini sağlar.
10. İstenen sıcaklığa hassas bir şekilde ayarlanabilen ve yüksek süratle çalışıldığında dahi ısı değerinin sabit kalmasını ve böylece, yüksek kaliteli laminasyon yapılabilmesini sağlıyan, yağ ısıtmalı ve parlak kromajlı laminasyon silindiri ile donatılmıştır.
11. Vibrasyonlu toplama tablası, ayırma sonrası tabakaların düzgün bir şekilde istiflenebilmesini sağlar.
12. Ana fonksiyonları gerçekleştiren elektrik aksamı, dünyaca bilinen markalardan temin edilmiştir. İstenen çalışma hızı frekans kontrolu ile hassas bir şekilde sağlanır ve işlemler PLC sistemi ile kontrol ve kumanda edilir.

 

Satışını yapmakta olduğumuz makineler fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmanın ve firmamızın garantisine sahiptir. Makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi ve ihtiyaç halinde imalatçı firmanın teknisyenleri tarafından sağlanmaktadır.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

TEKNOGRAF LTD.  25 yıldan daha uzun süredir, konularında dünyanın önde gelen Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı Sonrasında kullanılan makine ve malzemelerin üreticisi firmaların temsilciliğini, distribütörlüğünü yapmakta ve sattığı  makinelerin teknik servis desteğini vermektedir. TEKNOGRAF tarafından satışı yapılan makinelerin montaj ve eğitimleri firmanın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır ve satılan cihazlar fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmaların ve TEKNOGRAF firmasının garantisine sahiptir..

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr