TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler                    

« BB51 & BT50 Serisi » 

Elle&Otomatik Kapak Beslemeli, Tek ve Çok Çeneli

 SIRT ZAMKLAMA & KAPAK TAKMA MAKİNELERİ

Distribütörü olduğumuz, konusunda dünyanın önde gelen, tecrübeli üreticilerinden WXM firması tarafından yüksek kalite ve standartlarda, en son teknolojiye sahip olarak imal edilmekte makinelere ait bilgilere Teknik Özellikler bağlantısından, videolarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilmeniz mümkündür.

 

 

Video Bağlantısı / Bağlantıları

BT50D serisi :  http://youtu.be/9o04dQzGatc

BT50/3A modeli : http://youtu.be/7U1b9Wngrvw

BB51B modeli :  http://youtu.be/xFT8JI2wyIg

Satışını yapmakta olduğumuz makineler fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmanın ve firmamızın garantisine sahiptir. Makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi ve ihtiyaç halinde imalatçı firmanın teknisyenleri tarafından sağlanmaktadır.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

TEKNOGRAF LTD.  25 yıldan daha uzun süredir, konularında dünyanın önde gelen Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı Sonrasında kullanılan makine ve malzemelerin üreticisi firmaların temsilciliğini, distribütörlüğünü yapmakta ve sattığı  makinelerin teknik servis desteğini vermektedir. TEKNOGRAF tarafından satışı yapılan makinelerin montaj ve eğitimleri firmanın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır ve satılan cihazlar fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmaların ve TEKNOGRAF firmasının garantisine sahiptir.

 

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr