TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .

Teknik Özellikler            Broşür              Video           Yazdır

Teklif Talep Formu

OFSET KALIP KİMYEVİLERİ

Firmamız tarafından satışı yapılan “Pozitif ve Negatif Hassaslaştırılmış Ofset Baskı Kalıpları ve Proses Kimyevileri” konusunda dünyanın en önde gelen imalatçılarından olan ve Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz TechNova firmasından   ithal edilmektedir.

TechNova Firması, “Ofset Baskı Kalıpları, Ofset Kalıp Hazırlamada ve Baskıda Kullanılan Kimyeviler, Inkjet/Laser/Teknik Çizim Filmleri” imalatı konularında Amerika, Avrupa & Japonya dışında   dünyanın en büyük imalatçısıdır. TechNova’nın ürünleri dünyanın 50’den fazla ülkesinde yurtdışı ofisleri global distribütörleri vasıtasıyla satılmaktadır.

 

Satışını yapmakta olduğumuz, TechNova tarafından imal edilen “Aluminyum, Ofset Baskı Kalıplarının Prosesinde Kullanılan Kimyeviler” aşağıda gösterilmektedir.

 

·    NovaTone-/Phc. Yüksek kaliteli, ekonomik, konsantre (1+7) sıvı Pozitif Kalıp Banyosu. Elle veya banyo makinelerinde esas banyo ve replenisher olarak kullanılabilir. 5Lt.lik bidonlarda temin edilebilir.

    Ürün kod’u: TCH 360 3022

·    NegaDev-22. Yüksek kaliteli, ekonomik, kullanıma hazır sıvı Negatif Kalıp Banyosu. Elle veya banyo makinelerinde esas banyo ve replenisher olarak kullanılabilir. 5Lt.lik bidonlarda temin edilebilir.

     Ürün kod’u: TCH 361 2082

·    Unifin. Banyo sonrası kalıp üzerine elle veya banyo makinesinde sürülen, banyo kimyasalını nötralize eden ve kalıbı koruyan sıvı Finisher. 5Lt.lik bidonlarda temin edilebilir.

     Ürün kod’u: TCH 361 1052

·    Thermotect. Fırınlanlama öncesi kalıp üzerine sürülen Fırınlama Zamk’ı. 5Lt.lik bidonlarda temin edilebilir.

     Ürün kod’u: TCH 361 1062

·    Posidel-R. Kolay sürülebilen, etkili, kalıba zarar vermiyen, kırmızı renkli Pozitif Kalıp Tashih(silme) Jel’i. 100cc şişe içinde ambalajlanmıştır.

     Ürün kod’u: TCH 361 1041

·    NovaTone Processor Cleaner. Kalıp banyo makinesinin merdanelerinin ve diğer kısımlarının etkili bir şekilde temizlenmesi için kullanılır. 5Lt.lik bidonlarda temin edilebilir.

     Ürün kod’u: TCH 360 305x

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sanayi Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL:0212-612 3197  FAKS:612 1362     This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it - www.teknograf.com.tr