TEKNOGRAF ...........................................................                                                            .....Yüksek Teknoloji, Kalite, Uygun Fiyat .  

Teknik Özellikler            Broşür            Video         Yazdır                                                                                                                                                                         Teklif Talep Formu

3-KENAR TRAŞLAMA MAKİNELERİ

Distribütörü olduğumuz, konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden JPM tarafından yüksek kalite ve en son teknolojiye sahip olarak imal edilen "3-Kenar Traşlama Makineleri" ne ait bilgiler aşağıda verilmektedir.

QS-100B

QS-100C

Makineler, aşağıda belirtilen üstün ve avantajlı özelliklere sahiptir.

·      Alman makineleri ile benzer, teknik servisi kolay yapıya ve yüksek kaliteli (QT450), uzun ömürlü döküm gövdeye sahiptirler.

·      Sürücü dişlisi, yağ haznesinden serpme yağlama, yağlanacak diğer yerler otomatik yağlama sistemine sahiptir.

·      Dokunmatik LCD ekranlı ve PLC kontrol sistemlidirler.

·      Kesim işlemi, bıçakların uzun ömürlü olmasını ve güçlü kesim yapabilmesini sağlıyacak şekilde açılı olarak gerçekleşir.

·      Bıçak değiştirme işlemi kolaylıkla ve süratle yapılabilir ve makine ile birlikte verilen 2 takım bıçak, değiştirme gerektiğinde zaman kaybını önler.

·      Kitapların kesim sonrası otomatik çıkışı, konveyör ile sağlanır.

·      Kesim sayacı mevcuttur.

·      Çift düğme ile, gecikmeli kesim emniyet sistemine sahiptir.

3-BIÇAKLI GİYOTİNLER

MODEL

Max.Kesim Ebadı (mm)

Min.Kesim

Ebadı(mm)

Max.Kesim Yüksekliği (mm)

Min. Kesim

Yüksekliği (mm)

Max.Sürat

QS-100B

380x300

80x80

100

5

25 ksm/dk

QS-100C

420x300

80x80

100

5

28 ksm/dk

 

Satışını yapmakta olduğumuz makineler fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmanın ve firmamızın garantisine sahiptirler. Makinelerin kurulumları ile kullanıcı eğitimleri firmamızın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır.

 

________________________________________________________________________________________________________________________________

TEKNOGRAF firması  25 yıldan daha uzun süredir, konularında dünyanın önde gelen Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı Sonrasında kullanılan makine ve malzemelerin üreticisi firmaların temsilciliğini, distribütörlüğünü yapmakta ve sattığı  makinelerin teknik servis desteğini vermektedir. TEKNOGRAF tarafından satışı yapılan makinelerin montaj ve eğitimleri firmanın teknik servisi tarafından sağlanmaktadır ve satılan cihazlar fabrikasyon hatalara karşı imalatçı firmaların ve TEKNOGRAF firmasının garantisine sahiptir.

 

TEKNOGRAF MATBAA MAKİNE VE MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Başakşehir (İkitelli) Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi,

1E Blok, No.355, Kat 2&3, İstanbul - Posta Kodu: 34490

TEL: (0212) 612 3197 - 612 3198 - 612 4651         GSM: 0533-392 1709    FAKS: (0212) 612 1362    

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it      This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it     www.teknograf.com.tr